Diagnostyka

Dbając o wygodę naszych Pacjentów  i wysoki standard świadczonych przez nas usług medycznych, stale inwestujemy w aparaturę  medyczną lub nawiązujemy współpracę z specjalistycznymi laboratoriami i pracowniami, dzięki czemu dotychczas niedostępne dla Pacjentów z naszego regionu badania, mogą być wykonane na miejscu w przychodni.  Wszystkie te działania pozwalają nam zwiększać swoje możliwości i kompleksowość usług, w efekcie  podnosząc komfort leczenia Pacjentów NZOZ JO-MED.

Przychodnia NZOZ JO-MED świadczy następujące usługi diagnostyczne:

I -Badania analityczne
Podstawowe badania laboratoryjne w ramach kompetencji lekarza POZ jak również lekarzy specjalistów.
Cześć badań wykonujemy bezpośrednio w przychodni. Pozostałe - we współpracy z wyspecjalizowanymi laboratoriami. Jest to efektem podpisania umowy z jedną z największych firm diagnostycznych w Polsce, dzięki czemu próbki do badań pobierane są w naszej przychodni według najnowszych technologii, a następnie przesyłane do badania. Dodatkowo nasi Pacjenci mają możliwość uzyskania informacji o wynikach badania za pośrednictwem Internetu, nawet w dniu pobrania próbek.

II- diagnostyka obrazowa:
USG firmy Medicom-Philips

  • USG jamy brzusznej;
  • USG  ginekologiczne;
  • USG naczyń krwionośnych;
  • RTG w Świeradowie Zdroju;

W Styczniu 2008 roku NZOZ JO-MED podpisał umowę na wykonywanie RTG z Uzdrowiskiem w Świeradowie Zdroju, dzięki czemu nasi Pacjenci oszczędzają czas i pieniądze na dojazdy do odległych miejscowości.  Nasi Pacjenci badanie RTG mogą wykonać również w innych pracowniach rentgenowskich, z którymi mamy podpisaną umowę np.; NZOZ ŁCM Lubań, Bogatynia, Szklarska Poręba i  Jelenia  Góra.
Badania USG wykonujemy bezpośrednio w przychodni.

III- badania audiometryczne;
Służące do wykrywania utraty słuchu przewodnictwa kostengo i powietrznego, które zleca i wykonuje lekarz laryngolog.

IV- badania spirometryczne
Zlecone i wykonane przez lekarza pulmonologa- odpłatnie.
W ramach tej diagnostyki można ocenić wydolność układu oddechowego i na tej podstawie włączyć odpowiednią terapię.